Om oss

SponsorLink AS

SponsorLink AS er en turoperatør som feiret 20-års jubileum i 2018. 

Vi har bred erfaring med å organisere reiser for grupper og bedrifter, og ønsker å gi deg som kunde en annerledes og minneverdig opplevelse gruppen sent vil glemme.
Vi jobber hele tiden med å finne nye destinasjoner og aktiviteter, og tar på oss alle typer arrangementer. En ny destinasjon er for oss kun en ny utfordring, og sammen med våre agenter i utlandet og personlige oppfølging av deg som kunde, skreddersyr vi et program tilpasset deres behov og ønsker. 

Vår spesialitet foruten gruppereiser, er turer til idrettsarrangement. Vi tilbyr et bredt utvalg som blant annet World Cup og VM i nordiske grener og i skiskyting, europeisk fotball, ishockey VM, Formel 1, NHL (National Hockey League) og golfturer rundt om i verden, både som spiller og tilskuer. 

Vi har i flere år hatt et tett samarbeid med Norges Skiforbund Langrenn, Norges Skiforbund Kombinert og Norges Skiskytterforbund, og arrangerer årlig turer til World Cup, VM og andre internasjonale konkurranser, der du kommer tett på opplevelsen.

Våre verdier «KUPP», står sentralt i alt vi gjør, for at du som kunde skal få en best mulig opplevelse. Vi leverer KVALITET, vi er UNIKE, vi er PÅLITELIGE, og vi har hele tiden fokus på PERSONLIG oppfølging.

SponsorLink er offisiell IATA- agent og er medlem av Reisegarantifondet.

Ansatte

Tone Langmoen

Tone Langmoen

Daglig leder

+47 477 084 27
tone@sponsor-link.no
Fredrik Rosén

Fredrik Rosén

Salgs- og markedsansvarlig

+47 974 22 141
fredrik@sponsor-link.no
Tobias Johansson

Tobias Johansson

Økonomiansvarlig

+47 924 15 398
tobias@sponsor-link.no
Ivar Stuan

Ivar Stuan

Salgssjef

+47 922 54 599
ivar@sponsor-link.no
Eivind Flognfeldt

Eivind Flognfeldt

Salgssjef

+47 930 399 28
eivind@sponsor-link.no
Cathrine Bexrud

Cathrine Bexrud

Prosjektleder

+47 920 89 042
cathrine@sponsor-link.no
Christoffer Theodor Tybring-Nilsen

Christoffer Theodor Tybring-Nilsen

Prosjektleder

Janne Johnsen

Janne Johnsen

Prosjektleder

+47 952 57 837
janne@sponsor-link.no
Thea Bjørhall

Thea Bjørhall

Prosjektleder (permisjon)

+47 454 71 648
thea@sponsor-link.no
Egil Kvernstad

Egil Kvernstad

Prosjektleder

+47 415 53 153
egil@sponsor-link.no
Inger Thorp

Inger Thorp

Prosjektleder Golf

+47 481 58 595
inger@sponsor-link.no
Anette Kristiansen

Anette Kristiansen

Salgs-og produksjonsmedarbeider

+47 971 24 370
anette@sponsor-link.no
Randi Kjellevold

Randi Kjellevold

Flyansvarlig

+47 911 66 569
randi@sponsor-link.no

Kontakt oss

Ta kontakt med oss i dag!

Åpningstider:
08:00 - 16:00

Adresse:
Brugata 14, 0186 Oslo

Telefon:
+47 2368 0540

Kontaktskjema