Kontakt oss

Kontakt oss på:

post@sponsor-link.no
Tlf: 23 68 05 40

Eller så kan du kontakte våre medarbeidere direkte:

Ivar Stuan
Salg og Marked – ivar@sponsor-link.no
Ivar startet opp SponsorLink i 1998. Han jobber i dag med salg, markedsføring og videreutvikling av SponsorLink.

Tone Langmoen
Daglig leder – tone@sponsor-link.no
Media og PR-kontakt

Tone har lang og bred erfaring fra reiselivet i både inn- og utland. Har jobbet innenfor mange felt, men har i de senere år vært daglig leder for sport- og eventreisebyråer.

Fredrik Rosén
Salgssjef – fredrik@sponsor-link.no
Fredrik har nærmere 20 års erfaring fra salg, hvorav de siste årene som salgssjef i reiselivsbransjen.

Egil Kvernstad
Prosjektleder – egil@sponsor-link.no
Egil har lang erfaring fra produksjon og gjennomføring av gruppereiser og konferanser. Han kjenner de fleste reisemål i Europa meget godt. Han har full IATA-autorisasjon og er dyktig på å finne gode løsninger med fly.

Inger Thorp
Prosjektleder – inger@sponsor-link.no
Inger har meget lang erfaring som reisekonsulent i reiselivsbransjen. Hun har også golfreiser som sitt spesialfelt.
Inger har full IATA-autorisasjon og er dyktig på å finne gode løsninger med fly.

Thea Bjørhall
Prosjektleder – thea@sponsor-link.no
Thea har studert Entertainment Management i Leeds, England og har tidligere jobbet med flere festivaler i Norge. Hun begynte i SponsorLink i 2015 og jobbet som prosjektkoordinator for VIP-teltet under Skiskytter VM 2016.

Anette Kristiansen
Salgs-og produksjonsmedarbeider – anette@sponsor-link.no
Anette har lang erfaring innen reisebransjen, både som reisekonsulent og kundeansvarlig.

Randi Kjellevold
Senior Reisekonsulent – randi@sponsor-link.no
Randi har meget lang erfaring fra reiselivsbransjen som både reisekonsulent og billettansvarlig.
Hun har full IATA-autorisasjon.

Tobias Johansson
Regnskapsansvalig – tobias@sponsor-link.no
Tobias har jobbet på regnskapsavdelingen i SponsorLink siden 2007. Han har lang erfaring fra økonomiansvar innen reiselivsbransjen.

Janne Johnsen
Prosjektleder – janne@sponsor-link.no
Janne har over 20 års erfaring innen reiselivsbransjen, både som reisekonsulent og leder av kundesenter.

Charlotte Elise Gundersen
Prosjektleder – charlotte@sponsor-link.no
Charlotte er utdannet innen reiseliv, og har en master i innovasjon og næringsutvikling. Hun har erfaring med eventplanlegging for næringslivet, samt planlegging av privat- og gruppereiser til idrettsarrangementer.

Cathrine Bexrud
Prosjektleder – cathrine@sponsor-link.no
Cathrine er utdannet innen event og reiseliv og har jobbet i eventbransjen i 6 år. Hun har jobbet med ulike bedriftsarrangementer, samt medvirket på en rekke ulike idrettsarrangement.

Christoffer Tybring-Nilsen
Prosjektmedarbeider – christoffer@sponsor-link.no
Christoffer er utdannet ved Høgskolen i Lillehammer, innen reiseliv og event og mastergrad i innovasjon. Han har erfaring fra salg og eventbransjen.

 

BETALING / PAYMENT:
IBAN: NO9718221895076
BIC/SWIFT: SHEDNO22XXX